Объявление Продам хэтчбек KIA Venga с аукциона продано и не участвует в поиске!
Похожие объявления
Продано
1/11
Марка:
KIA
Модель:
Venga
Тип:
хэтчбек
Год выпуска:
2013
Первая регистрация:
2013-03-28
Пробег:
81 630 км
Грузоподъемность:
455 кг
Собственный вес:
1 345 кг
Полная масса:
1 800 кг
Место расположения:
Швеция Gothenburg6617 км от вас
Дата размещения:
более 1 месяца
Номер в стоке продавца:
7215072
Аукцион:
1
Дата проведения:
2024-08-27 17:53
Дата окончания:
2024-09-01 18:17
Описание
Габаритные размеры:
4,168 м × 1,765 м × 1,6 м
Двигатель
Мощность:
90 л.с. (66.15 кВт)
Топливо:
газ
Объем:
1 400 см³
Расход топлива:
4,3 л/100км
КПП
Тип:
механика
Оси
Количество осей:
2
Кабина
Кондиционер:
Климат-контроль:
Круиз-контроль:
Подогрев сидений:
Электростеклоподъемники:
Электрорегулировка зеркал:
Состояние
Состояние:
б/у
Техосмотр до:
2024-12-31
Дополнительная информация
Цвет:
черный
NOTE! DURING THE CURRENT CORONA-SITUATION: Kvdpro.com can help you arrange transport to the nearest Swedish port. Email customer service on info@kvdpro.com to book transport.
Rost på bromsskivor fram som inte påverkar bromsverkan. Bilen niger vid kraftig inbromsning.
EXTERIOR:
Flertal stenskott och repor, Fåtal bucklor/dörruppslag
INTERIOR:
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Sliten inredning.Insynsskydd medföljer ej
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Stötdämpare bak vänster/höger oljeläckage. Missljud framvagnen. Ratten lite sned. Knakar i ratten vid stillastående styrning.
Previous owners: 5
License number: MXG139
Manufacture month: kesäkuu 2012
Service history: Service utförd vid följande mil: 700, 13861998, 2509, 2903, 4236, 5425, 7304, senast 2023-09-27
Service book: Electronic
Number of keys: 2
Finish: Solid
Textile: Textile
New car warranty: Not examined
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 1259 SEK
Max pull weight: 1 700 kg
CO2-emission (diesel): 114 g/km
Tax weight: 1 340 kg
Max trailer weight: 1 300 kg
Sold in sweden: Yes
Exportable: Yes
Deductible VAT: No
1.4 CRDi
2013
Antispinn
Avtagbar dragkrok
Elstol passagerarplats
Motorvärmare
Regnsensor
Urkopplingsbar passagerarairbag
USB-ingång
Aktiv parkeringshjälp
AUX-ingång
Bluetooth
Elstol minnesfunktion passagerarplats
LED-strålkastare
PercentIconNO deductible VAT