Объявление Продам кроссовера Volvo XC90 с аукциона продано и не участвует в поиске!
Похожие объявления
Продано
1/12
Марка:
Volvo
Модель:
XC90
Тип:
кроссовер
Год выпуска:
2018
Первая регистрация:
2018-06-08
Пробег:
147 400 км
Грузоподъемность:
600 кг
Собственный вес:
2 150 кг
Полная масса:
2 750 кг
Место расположения:
Швеция Gothenburg6617 км от вас
Дата размещения:
более 1 месяца
Номер в стоке продавца:
7211563
Аукцион:
1
Дата проведения:
2024-09-27 10:15
Дата окончания:
2024-10-10 20:16
Описание
Габаритные размеры:
4,95 м × 1,958 м × 1,743 м
Двигатель
Мощность:
250 л.с. (184 кВт)
Топливо:
электро
КПП
Тип:
автомат
Кабина
Кондиционер:
Климат-контроль:
Круиз-контроль:
Навигация:
Подогрев сидений:
Автомагнитола:
Круиз-контроль (темпомат):
Электростеклоподъемники:
Электрорегулировка зеркал:
Видеокамера заднего хода:
Датчик парковки:
Дополнительная комплектация
PTO:
Полный привод:
Состояние
Состояние:
б/у
Техосмотр до:
2025-03-31
Дополнительная информация
Цвет:
серый
NOTE! DURING THE CURRENT CORONA-SITUATION: Kvdpro.com can help you arrange transport to the nearest Swedish port. Email customer service on info@kvdpro.com to book transport.
Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador. Stenskott vindruta.
INTERIOR:
Invändigt några repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej
Previous owners: 4
License number: UCJ639
Manufacture month: styczeń 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 3010, 6003, 8996, 11087, 12903, 14398 senast 2024-02-23
Service book: Yes
Number of keys: 2
Finish: Metallic
Textile: Full leather
New car warranty: Not examined
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 1834 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (petrol): 178 g/km
Tax weight: 2 150 kg
Max trailer weight: 2 400 kg
Sold in sweden: Yes
Exportable: Yes
Deductible VAT: No
T5 AWD 250hk
2018
Akustikrutor
Antispinn
Assistanssystem
Auto hold
Bluetooth
Dynamiska LED-strålkastare
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Elstol förarplats
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol minnesfunktion passagerarplats
Elstol passagerarplats
Eluttag 230v
Filbytesvarnare
Infällbar dragkrok
Intellisafe Surround BLIS
Kurvljus
Lastbågar
Lastskydd/lastnät
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Regnsensor
Solgardiner i bakdörrar
start/stop-function
Sätesvärme bak
Urkopplingsbar passagerarairbag
USB-ingång
WiFi Hotspot
Volvo On Call
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar Certified